De Bron van Verbinding

De Bron van Verbinding



23 jun 10:00 - 17:30 - Amsterdam
De Bron

Route
Meer info

Tickets: www.hansrietveldevents.eu

Zéér speciale lezingen dag, net na de Zomer Zonnewende.
Met en door:
Roy Martina - www.roymartina.com
Ton van der Kroon - www.tonvanderkroon.com
Janosh - www.janosh.com/nl
Ibora Zant - www.iborazant.com



Susan Smit - www.susansmit.nl
Robbert van den Broeke - www.robbertvandenbroeke.nl
Geert Kimpen - www.geertkimpen.com
Willem Witteveen - www.willemwitteveen.com
Tijn Touber - www.tijntouber.com/nl
Muziek: Anarupa - www.anarupamusic.com
Dagpresentatie: Len Branson: www.superwisemedia.com

Ieder Mens is uniek. Het is nu de tijd om vanuit je eigen Hart, vanuit Vrijheid, je te verbinden zonder jezelf te verliezen. De eigen wijsheid, de Verbinding met elkaar.
Dat is: De Bron van Verbinding, waarin de sprekers/muzikanten ons zullen meenemen naar onze Bron, vanuit ons Zijn naar alles wat gaande is op Moeder Aarde.



© 2019 Lekker Stappen